DOLAR %
EURO %
ALTIN
BITCOIN 3220501,77%
Ankara

PARÇALI BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Boğa Burcu Günlük Yorum & Bugün Aşk, İş, Para Yorumu

Boğa burcu günlük yorumu bugün neler söylüyor? Boğa burcu bugün neler yaşayacak? Günlük genel, aşk & ilişkiler, iş & kariyer ve maddi durumunuz ile ilgili yorumları, 5 Aralık 2022 Pazartesi gününe özel, Boğa burcu günlük yıldız falı ve günlük burç yorumları ile birlikte öğrenin.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Genel Durum

5 Aralık 2022 Pazartesi yorumu : Haftanın ilk gününde, rutin işlerinizi halledebilmek için kendinizi yeterince güçlü hissedeceksiniz. Önceliklerinizi belirleme noktasında daha sabırlı olmalısınız. Koşullar değişim gösteriyor olsa da üstesinden gelebileceğiniz bir gündesiniz. Karmaşadan uzak durmayı başarabildiğiniz sürece herhangi bir sorun ya da sıkıntı ile karşılaşmayacaksınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

Boğa burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda kendinizi daha huzurlu ve mutlu hissedeceksiniz. Sorunların ve sıkıntıların tamamen ortadan kaldırılması için elinizden gelenin en iyisini yapmaya ihtiyacınız var. Aktif kimliğinizden dilediğiniz gibi yarar sağlayabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, önceliklerinizi doğru belirlemeye çalışın. Sorumluluklarınızın bilincinde olmayı başarabildiğiniz sürece pek sorunla karşılaşmayacaksınız. Amaçlarınızın dışına çıkmamaya özen göstermelisiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Boğa burcu günlük maddi yorum : Bugün, finansal durumunuzu yakından ilgilendiren tüm koşullara uygun adımlar atmalısınız. Önceliklerinizi doğru belirlemeyi başarabildiğiniz sürece pek sorun yaşanmayacak. Her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var.

Boğa Burcu Günlük Yıldız Falı

Genel %50
Aşk %55
Para %55
Sağlık %65
İş %55

Gezegenlerin Şu anki Konumu

Son güncelleme: Son güncelleme: 5 Aralık Pazartesi 05:19
Güneş*12° Yay Ay08° Boğa
Merkür23° Yay Venüs23° Yay
Merkür23° Yay Venüs23° Yay
Mars17° İkizler (R) Jüpiter29° Balık
Satürn20° Kova Uranüs15° Boğa (R)

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.